• (216) 349 2208
  • info@itcbilgisayar.com
  • Rasimpaşa Mah. İzzetin Sk. No:18/A,
    Kadıköy / İSTANBUL

yazici kiralama2

Yazıcı Fotokopi Kiralama Hizmetleri:
Bu hizmetimiz ile baskı sistemleri ile ilgili çözümlere satın almak yerine uzun vadeli kiralama ile sahip olabilirsiniz.

Böylece;

  • Sistemin tüm maliyetini bir seferde ödemek yerine, kurumunuzun bütçesini zorlamayacak uygun bedelli kiralar halinde ödeyebilirsiniz.
  • Bütçe kısıtlamaları yüzünden çözüme tam ulaşmayacak bir sistemi satın almak yerine, uygun kira bedelli ve problemlerinizi çözebilecek tam bir çözüme ulaşabilirsiniz.
  • Kiralama periyodu sonunda, son geliştirilmiş yeni teknolojileri içeren yeni sistemlere kolayca geçiş yapabilirsiniz.
  • Sistemin işletimi esnasında gereksinim duyulabilecek yeni aygıt eklentilerini yeni bir satın alma prosedürü işletmeden mevcut anlaşmanız gereği kolayca yapabilirsiniz.
  • Kiralama sistemi ile sistemin sahibi olmadığınızdan, muhasebeleştirme işlemlerindeki karmaşık işlemler ile uğraşmanız gerekmez.

Fotokopi Makinesi Çözümlerimiz Sayesinde Maliyet Avantajı Sağlayın

Ülke çapında yaklaşık 5 bin cihazlık MFP (çok fonksiyonlu yazıcı), yazıcı, lazer printer, fotokopi makinesi gibi her türlü kopyalama, yazdırma ve tarama ihtiyacına yönelik fotokopi makineleri parkurunu yönetirken müşterilerimizin operasyonel süreçlerini yakından takip ediyor; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Fotokopi makinesi kiralama çözümleri ile şirketinizin ihtiyacı olan cihazları uzun süreli kiralama modeliyle kullanmaya başlayabilirsiniz. Aylık sabit kira bedelleriyle hiçbir başlangıç maliyeti ödemeden ihtiyacınız olan cihazı kendi iş alanlarınızda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda fotokopi makinesi kiralama seçeneği ile fotokopi makinesi satın alma, eskiyen fotokopi makinelerinin ikinci el fotokopi cihazı olarak satışı gibi yatırım ve operasyon giderlerinden kurtulursunuz.

Ücretsiz Toner ve Servis Desteğinden Faydalanın

Satın alma veya kiralama yaptıktan sonra olası cihaz arızalarınız veya sarf malzemelerinizin tükenmesi durumunda satın alınan veya kiralanan fotokopi makineleri için kopya başı bakım hizmeti ile kartuş, toner, drum vb. sarf malzemelerini ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Üstelik stoklu çalışma modeli ile cihaz tonerini tükenmeden otomatik olarak sipariş edebilir, böylece hiçbir aksama olmadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş birliği kapsamında sağlanan kopya başı bakım hizmeti ile kullanıcı hatası hariç bütün servis talebiniz ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Fotokopi makinesi veya yazıcı cihazları satın alma sürecinizde Zer işbirliği ile, sunduğumuz rekabetçi fiyatlar sayesinde fotokopi makinesi veya yazıcı ihtiyaçlarınızda maliyet tasarrufu sağlarsınız. Satın aldığınız hizmetin sürdürülebilirliğinin teknik şartname ve sözleşmelerle güvence altına alınmasını sağlayarak ilave avantajlar elde edersiniz. Uzmanlık kadromuzun desteği ile hizmetin uygunluğunun sürekli ölçümlenmesi ve denetlenmesini garanti ederek iş gücü ve zamandan kazanırsınız.